Velvet Dreams – Kadife Rüyalar izle Erotik Film
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5.1 IMDB Puanı 1 Yorum 71,046 Görüntülenme

Velvet Dreams – Kadife Rüyalar izle Erotik Film

(1988)

Yönetmen:

Vincenzo Salviani

Oyuncular:

Kathy Shower, Brett Halsey, Ezio Prosperi
İtalyan erotik filmi ile devam edelim.. İtalyan işin içine biraz dram katar.. Güzel bir kadının erkekleri baştan çıkarma dersleri de diyebiliriz film için.. Kathy Shower, Brett Halsey, Ezio Prosperi filmde başrolleri oynuyor. 1 saat 18 dakikalık bir serüven.

Günün sex filmi diyebileceğimiz bir film. Zira sadece erotizm üzerine kurulu filmler bir noktadan sonra izleyici ile bağını koparıyor. Ancak Kadife Rüyalar veya diğer deyişle Velvet Dreams konusu olan seks filmlerinden. Ağır bir drama var kadının hayatında. Sadece seks üzerinden giden bir hikaye değil. Bir çok konuyu aynı anda içinde barından bir film olması dikkat çekiyor. İtalyanların zaten bir tarzı her zaman vardır. Basit bir sex film olmadığını gösteriyor.

Velvet Dreams izle sayfamızdan erotik filmleri izlemeye devam edebilirsiniz. Her gece en az 2 yeni film eklenmektedir. Kaliteli erotik filmlerin adresi olan Hdfilmyuvasi.com filmlere devam edecek. Yuvada seks filmleri fenomen haline gelecek. Siz de gecelerin güzel geçmesini istiyorsanız filmlerden uzak kalmayın. Kalite her zaman izlettirir. Alman seks filmlerinden sonra İtalyanları da es geçmeyin!


  • Yorumlar
  • Detaylar