Spartacus Kan ve Kum 1. Sezon Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 40,541 Görüntülenme

Spartacus Kan ve Kum 1. Sezon Türkçe Dublaj İzle

Oyuncular:

Andy Whitfield, Craig Parker, Cynthia Addai-Robinson, John Hannah, Lucy Lawless, Manu Bennett, Nick Tarabay, Peter Mensah, Steven S. DeKnight, Viva Bianca
Spartacus: Kan ve Kum – Spartacus: Blood and Sand konusu aslında tarihsel bir olayı ele almış vaziyettedir. Amerikan yapımı bir takım olan ve sitemiz üzerinde yer alan Spartacus: Kan ve Kum izleseçeneği ile derhal izleyebileceğiniz Spartacus ilk sezonu ile dünya genelinde büyük ses getirmiş ve oldukça da beğenilmiştir.
Dizinin baş kahramanı tarihsel bir karakter olan Trakyalı asker Spartacus’tür. Bu cesaretli ve hırslı asker evvela köledir ancak giderek bir gladyatöre dönüşecektir. Dizinin kaynağı ise aynı isimle yazılmış olan Howard Fast imzalı bir kitaptır. Sitemiz üzerinde yer alan Spartacus: Kan ve Kum Türkçe dublajlı izle imkanı sayesinde tamamiyle Türkçe şekilde izleyebileceğiniz bu dizide öykü milattan önce 73 – 71 tarihlerinde Roma’da geçmektedir.Etkisi altına alan sahneleri ve oyunculukları ile dikkat çeken bu dizide macera, dram, gerilim ve aksiyon yüklü dakikalar bitmek bilmemektedir. Bilhassa gladyatörlerin cenktığı arenalar ve kan gölüne dönen Roma sokakları sizin de ağzınızı açık bırakacak. Derhal bu diziye iştirak etmek için sitemizde hazır vaziyette olan Spartacus: Kan ve Kum full izle seçeneğine tıklayabilir ve hepsinı kesintisiz bir halde seyredebilirsiniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar