Sol Şerit 2016 Komedi Filmi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 3,713 Görüntülenme

Sol Şerit 2016 Komedi Filmi izle

(2016)

Yönetmen:

İnci Balabanoğlu Ahıska

Oyuncular:

Cem Aksakal, Sertan Erkaçan, Memetcan Diper, Deniz Baysal, Ceyda Ates, Hazal Türesan, Sermet Yesil, Alper Baytekin, Serkan Genç, Burak Satıbol, Fatih Al
Sol Şerit komedi filmi olarak vizyona girdi.. Yol filmleri arasında yerini alacak filmlerden.. Bakanlık tarafından destek alan bir film oldu.. Filmin konusuna geçmeden önce kısada oyunculardan ve yönetmenden bahsedelim.. Yönetmeni İnci Balabanoğlu Ahıska ki ilk filmi.. Oyuncular arasında bilindik isimler mevcut. Burak Satıbol, Ceyda Ateş başta olmak üzere; Cem Aksakal, Sertan Erkaçan, Memetcan Diper, Deniz Baysal, Hazal Türesan, Sermet Yesil, Alper Baytekin, Serkan Genç, Fatih Al kadroda yer alıyor..

Film konusunu kestirmek zor değil. Bildiğiniz üzere yol filmleri içinde Sağ Salim çok dikkat çekmişti. Benzer konulardan oluşan bir film.. Çok samimi iki arkadaşın diğer 3. samimi arkadaşlarının düşününe giderken yolda yaşadıkları komik bir dille seyirciye anlatılmış. Sol Şerit izle ismi de filmin % 90'nın araba üzerinde ve Sol şeritte geçmesi diyebiliriz.. Yol komedileri sürükleyici olmadığı zaman sıkıcı hale dönüşebiliyor. Ancak Sol Şerit filmi işin komedi kısmını es geçmediğini gösteriyor. Sağ Salim ayarında olmasa da sıkılmadan izleyebileceğiniz bir komedi filmi ortaya çıkmış.

Ege insanının sıcaklığını da filmde görebiliyoruz. Düğün sahneleri oldukça komik.. Gişede ne yapar diye tahmin vermek gerekirse 300-400 Bin arasında bir rakam Sol Şerit hd izle için iyi bir rakam olur. Reklam konusunda zayıf kalan oyuncular arasında da kendi reklamını yapabilecek potansiyelde isimler olmayınca maalesef rakamlar çok fazla artmıyor. Cem Yılmaz markası ve iyi bir film olmasına rağmen İftarlık Gazoz bile 1 milyon sınırında kaldı.. Etiket yapmış filmler bir hafta sonunda iki kat seyirciye ulaşabiliyor. Sol Şerit'in işi oldukça zor dursa da izlemenizi tavsiye ediyoruz.. Sol Şerit Sinema çekimi izleden de filmi izleyebilirsiniz!

2016 yılı yine komedi filmlerinin yılı olmaya devam ediyor. İlk üç aydan başlayarak sürekli komedi türünde filmler vizyona girmeye başladı. Çok eğlenceli bir film dönemi daha bizleri bekliyor!

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?