Küçük Esnaf HD Full 1080p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 1 Yorum 84,964 Görüntülenme

Küçük Esnaf HD Full 1080p izle

(2016)

Yönetmen:

Bedran Güzel

Oyuncular:

İbrahim Büyükak, Gupse Özay, Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt, Cezmi Baskın, Ünal Yeter, Olgun Toker, Beyti Engin, Erdal Tosun, Emre Yılmaz, Simge Geren, Aycan Koptur, Ferdi Sancar, Uğurtan Sayıner, Demet Gül, Ali Çelik
Küçük Esnaf 2016.. Son zamanlarda ülkemizde gitgide sayısı her geçen gün artmakta olan komedi türündeki filmler kalite bakımından da yükseltilmektedir. Ülkemizde komedi türünde izlediğimiz filmler arasında bu zamana kadar izleyeceğiniz en iyi filmlerden biri daha ekrana gelmektedir. Küçük esnaf isimli film gerçekten bizleri komedi türündeki yapısıyla bizleri bizden alıp başka dünyalara götürecektir. Filminin senaryosuna imza atan Zeynep Koçak ve İbrahim Büyükak film için gerçekten büyük emek sarf etmişlerdir. Filmi diğer başrolleri olan Cengiz Bozkurt filmin önemli notalarında yer alacaklardır. Filmin yönetmenliğini Bedran Güzel’in yaptığı film karakterleriyle ve komik hikâyesi ile çok yakın bir zamanda evlilik teklifi ile buluşmaya hazırlanmaktadır.

Küçük esnaf izle seçeneği sayesinde filmin fragmanını hemen şimdi izleyebilirsiniz. Küçük esnaf full 720p izle seçeneği sayesinde film yüklendiği zaman hemen tıklayarak filmini full serisini anında yükleyebilirsiniz. Küçük esnaf yorumlar hakkında size biraz bilgi almak istemekteyiz. Film henüz yapım aşamasında ve yayınlamış olduğu fragmanlar ve resimler sayesinde yorumlar hakkında yorumcuların bazı görüşlerine neden olmaktadır. Filmden çok veya beklentileri olduğunu söyleyen yorumlarda yer almaktadır. Gerçekten İbrahim Büyükak büyük beklentiler olduğunu söylemekte ve iyi filmler arasında yer almaktadır. Komedi türünde daha önceden de Güldür Güldür isimli programdan tanımış olduğumuz başrol oyuncusu büyük beklentiler çerçevesinde bu filmi çekmeye başlamıştır. Sizlerde komedi alanında eğlenmek, gülmek, daha kaliteli yerli film izlemek istiyorsanız bizlere takip etmeye devam etmelisiniz. Son zamanlarda yapılmış olan en kaliteli komedi türlerinden biri çok yakında sizlerin hizmetine sunulacaktır. Ülkemizde gün geçtikçe artmakta olan kalite komedi türündeki filmleri kalitesi sayesinde son zamanlarda gidip gerçekten kolay ağladığında çok kaliteli filmler izlediğimizde söyleyebiliriz. Çok kaliteli bir film daha sizlerin ekranla zaman gelecektir sizde gülmek eğlenmek sevdikleriniz ile güzel zaman geçirmek istiyorsanız, bu film izlemeye başlayabilirsiniz. Ekranlarına gelince sizde gülmek eğlenmek sevdiklerinizle bir zaman geçirmek istiyorsanız bu film izlemeye başlayabilirsiniz. Sizlerde güzel ve eğlenceli filmler izlemek istiyor ve çok hızlı, sıkılmadan zaman geçirmek istiyorsanız sizlerde bu film sayesinde o kıymetli vakitlerinizden harcayabilirsiniz.

Küçük Esnaf 2016 Sinema çekimi izlemek isteyenler sitemizi ziyaret edebilir. Filmin çıktığı hafta video sitemizde olacak.. Hd film izleme sitenizden vazgeçmeyin!


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Küçük Esnaf HD Full 1080p izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorumlar (1)