Cursed 1. Sezon izle (2020)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 3,409 Görüntülenme

Cursed 1. Sezon izle (2020)

2020 yapımı Netflix dizisi. Olağanüstü güçleri olan kahramanın başından geçenleri izliyoruz. Crused dizi İMDB'den geçer not almışa benzemiyor.. Dizinin başrollerinde; Katherine Langford, Sebastian Armesto, Shalom Brune-Franklin, Emily Coates yer almaktadır.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Crused dizisi eleştirisi;
  İlk büyük sorun. Bu şovun yetişkinler veya genç romantizm dramı için uygun bir fantezi olup olmadığı konusunda karar veremeyeceği hakkında birçok yorum var. Bu fikre katılıyorum ve bir şey ekliyorum, bu iki format arasındaki denge garip ve benim için daha talepkar bir izleyici olarak aptal. Sıradan görüntüleyici iseniz 2 yıldız ekleyin.

  İkinci büyük mesele o dünyanın bir irfanıdır. İzlemeye başlıyorsunuz: "Kral Arthur efsanesi ile Excalibur kılıcı arasında biraz paralel olacak". Ve bu yanlıştır. Sadece isimler benzer. Tarihsel doğruluğu severim, ama bu başka bir şeyle ilgilidir ve örneğin gösterinin ilk 5 dakikasında belirtilmelidir.

  Üçüncü büyük sorun bu gösteriler için "Netflix kalıbı" dır. Yani asi genç güç aldı, ebeveynlere karşı mücadele, koşmak istiyorum, sonra "beklenmedik" bükülme, ...: D Bu tekrar tekrar izlemek zor.

  Diyaloglar ve senaryo. Başkalarının fantezi şovlarında veya filmlerinde gördüğümü ve duyduğumu hissediyorum. Çok orijinal değil. Oyunculuk bazen kötü, bazen iyi. Koreografi ile savaşmak ... en azından var: D

  Genel olarak, yaz için iyi bir gösteri. Orada çocuklar için değil tonlarca kan, zayıf arsa ve diyaloglar ve yetişkinler için değil genç drama çok.

  Diğer Adları:

  Cursed

  Yayın Tarihi:

  17 Temmuz 2020

  Senaryo:

  Frank Miller, Tom Wheeler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?