Azazil 2: Büyü 720p Tek Part izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 6,754 Görüntülenme

Azazil 2: Büyü 720p Tek Part izle

(2016)

Yönetmen:

Mustafa Özen

Oyuncular:

Sertan Erkaçan, Tuğçe Kurşunoğlu, Ayça Kuru, Murat Ercanlı, Bedia Ener, Zülal Memişoğlu
Bir Türk korku filmi daha.. Korku Filmleri çok fazla çekilmiyor.. Bunun nedeni de başarı yüzdesi yok denecek kadar az! Azazil 2 Büyü izle filmi bunu yenmeye çalışacak. Umut var mı sorusuna olumlu yanıt vermek oldukça zor. Azazil Düğüm ile zaten 179 bin izlenme yapabilmişlerdi. Ancak vazgeçmediler ve serinin ikinci filmi yapıldı..

Bu sefer yönetmen değişti. Mustafa Özen yönetiminde çekilen korku filminde Sertan Erkaçan, Tuğçe Kurşunoğlu, Ayça Kuru, Murat Ercanlı, Bedia Ener, Zülal Memişoğlu oyunculukları yapıyor. Konu aile içinde geçiyor. Cinlenme vakası ile ailenin hayatı değişiyor. Büyülerle bu soruna bir çözüm bulmaya çalışan ailenin başından geçen korku dolu anlar filmleştirilmiş. Yaşanmış hikayeden esinlenerek yapıldığı ifade edilen filmde cin çıkarma sahnesi de var.. Bu sahne özellikle Kolpaçino'nun papaz büyüsü ile şeytan çıkarmayı akıllara getirdi. Ses efektleri, karanlık sahnelerin bol olduğu film içine girdiğinizde sizi korkutabilecek düzeyde.. Ancak Türk korku filmi denilince standarda bağlamış olan bu konu artık seyirciye ne kadar cazip gelecek onu kestirmek zor.. Azazil 2 Büyü filmi için çok olumlu şeyler yazmak zor.. İlk filmin rakamını geçer mi? soruna ortada diyorum. Yine 200 Bin altında bir rakamda kalacak gibi duruyor.

2016 yılı komedi filmlerinin önde olduğu bir sene.. Korku filmleri izlemek için sinemayı çok fazla tercih etmeyen bir seyirci topluluğumuz var! Bu nedenle filmin şansı azalıyor. Azazil 2 Büyü sinema çekimi izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Film çekimleri ile ilk etapta sizlere korku filmini izletmeye çalışacağız.. Azazil 2 Büyü nasıl oldu sorusuna burada cevap bulmaya çalışacağız!

href=”http://www.dailymotion.com/eiddaa” target=”_blank”>eiddaa

  • Yorumlar
  • Detaylar