Arınma Gecesi 3 izle Seçim Yılı 2016
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli değil IMDB Puanı 7,316 Görüntülenme

Arınma Gecesi 3 izle Seçim Yılı 2016

(2016)

Yönetmen:

James DeMonaco

Oyuncular:

Frank Grillo, Elizabeth Mitchell, Mykelti Williamson
Aksiyon severler için Aksiyon filmlerinin vazgeçilmezlerinden biri olan “Arınma Gecesi” başrollerde; Elizabeth MITCHELL, Ethan PHILLIPS, Raymond J. BARRY, Frank GRİLLO gibi ünlü aktörler rol alıyor. Aksiyon, Korku ve Gerilim 3’ü bir arada izlenmesi gereken nadir filmlerden bir tanesidir. Arınma Gecesi 3 izle aramalarında da bakabileceğiniz gibi serinin 3. filmi.. Serinin Anarşi filmi çok ses getirmişti. Ancak bu film onun da üzerine çıktı.

Amerika’da; her kesimden halkın silahlandığı, hemen hemen hergün seri cinayetlerin işlendiği, Adli suça dair bütün suçların işlendiği Aksiyonu bol Korku ve Gerilim düzeyi yüksek siz film severler için Beyazperde’ye taşınmış kaçırılmaması ve izlenmesi gereken bir film. 2022 yılını konu edinen filmde, ülkede hiçbir suçun işlenmediği, Hükümetin yılda bir kez istisna yapıp yalnızca 12 saat boyunca tüm suçların serbest olduğu, hükümetin suçluları göz ardı etmesi, ardı sıra peşin faili meçhul seri cinayetlerin peşpeşe gelmesini konu alan ve o sırada bir ailenin bu durumda yaşadıklarını siz değerli sinema severlerin beğenisine sunuyor. “13. Cuma”,”Elm Sokağında Kabus” gibi seri cinayet konularının işlendiği Aksiyon ve Gerilimin eksik olmadığı bu tür filmlere göre konu biraz daha serüven haline getirilerek sürükleyici ve Aksiyonu bir tık daha yüksek, Aksiyon severlerin vazgeçilmezi olacak tarzda kurgulanarak siz değerli sinema severlerin filmi beğenerek izleyeceğinizden şüphemiz yok. Arınma Gecesi 3 Seçim yılı hd izle filmi gerçek mana da korku ve gerilim severler için yapılmış!

Aksiyon filmleri 2016 severlerin Aksiyona doyacağı, Korku ve Gerilim tutkusu olanların iliklerine kadar Gerilimi hissedecekleri bir tarzda kurgulanan, çıtası bir tık daha yüksek izlenesi en filmlerden bir tanesidir. www.hdfilmyuvasi.com olarak Hd Film kalitesiyle her zaman filmlerinizi izleyebilirsiniz. Telefonlarınızı sessize alın ve filmdeki yerinizi bulmanız ümidiyle iyi seyirler.


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Reklamı geçmek için 5 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç