Ali Kundilli 2 2016 Full Hd İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
Belli Değil IMDB Puanı 1 Yorum 6,933 Görüntülenme

Ali Kundilli 2 2016 Full Hd İzle

(2016)

Yönetmen:

Faruk Aksoy

Oyuncular:

Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Sami Aksu
Ali Kundilli karakterine hayat veren ve filmin senaryosunu yazan Cem Gelinoğlu, kendine has tarzı ve komedi anlayışıyla ilk filminin devamı olan Ali Kundilli 2 izle filminde de izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Sosyal medya sitelerinde fenomen olduktan sonra sinema dünyasına atılan Cem Gelinoğlu, filmde rahat, doğal ve içten tavırları ile başarılı bir oyunculuk sergiliyor. İzleyenlerin samimi, hayatın içinden ve ilk filmine göre daha profesyonel ve komik bulduğu film Ayvalık ve civarında çekilmiştir. İlk filmin devamı olan filmde eski oyuncu kadrosu değişmezken, yeni oyuncular ile de zenginleştirilmiştir. Filmin yapımcılığını ise, Recep İvedik ve Fetih 1453 gibi gişe rekortmeni filmlere imzasını atan Faruk Aksoy yapmaktadır.

Ali Kundilli ilk filminde İlknur ile evlenmek uğruna türlü zorluklardan geçmekte, maceradan maceraya atılmakta, nihayetinde sevdiği ile büyük bir aşkla evlenmektedir. Mutlu son ile biten ilk filmin devamı olan Ali Kundilli 2 filminde ise, Ali ve İlknur bebek beklemektedir. Aşklarının meyvesi olan bebeklerini büyük bir heyecanla bekleyen yeni evli çiftin, başından geçenlerin konu alındığı film de senaryonun nasıl gelişeceğini tahmin etmek oldukça güç. Sekiz aylık hamile olan İlknur, her hamilelik sürecinde olan kadınların yaşadığı duygu değişimi, aşerme, stres ve hassasiyeti abartılı bir şekilde yaşıyor. Gördüğü bir rüya sonrası çocuğunu İstanbul’da doğurmak istememesi üzerine Ali Kundilli’nin babaannesinin yaşadığı kasabaya gitmeye karar verirler. Ayvalık, Küçükköy’de yaşayan babaannenin yanına gitmek üzere yola koyulan Ali Kundilli, eşi, bacanağı ve baldızının başına gelmeyen kalmaz.

Maceraya ara vermeyen ve hız kesmeyen filmin replikleri oldukça kaliteli ve özgündür. Eğlenceli bir film olan Ali Kundilli 2 filminde; isteklerinin sonu gelmeyen karnı burnunda hamile bir kadının, kocasına yaşattıkları konu alınmaktadır. Gittikleri kasaba da doğacak olan çocuğun çok büyük bir soruna çözüm olacak olması da filmin sürprizidir. Gülmekten karnınıza ağrılar girecek olan film, oldukça başarılı bir komedidir. İzlerken keyif alacağınız filmde, oyuncuların yörenin şivesini başarı ile taklit etmeleri oldukça başarılıdır. Doğallığın ön planda olduğu filmde, Cem Gelinoğlu’nun sosyal medyada paylaştığı videolarında kullandığı kendine özgü esprileri de yer alıyor.

Dikkat : Film En Yakın Zamanda Yüklenecektir. Takipte Kalın . . .

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorumlar (1)