Sexual Cravings izle Seks Filmi (2006)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 45,937 Görüntülenme

Sexual Cravings izle Seks Filmi (2006)

(2006)

Yönetmen:

Chris Tudor

Oyuncular:

Nicole Sheridan, Syren
Seks filmi izle kategorisinde bir baş yapıt daha.. 2006 yılında çekilen Amerikan yapımı sex filmi.. Bunalımda olan 3 kadının eşlerini farklı kadınlarla izleme tutkusu anlatılıyor. Farklı fantezilerin olduğu bir toplumda kendilerini tatmin etme adına kadınlar eşlerini farklı erkeklerle izliyor. Sexual Cravings izle filmi de böyle bir film.

Filmin yıldızı Sarışın bomba Nicole Sheridan.. Konu onun üzerinde geçiyor. Psikolojisi bozulan kadın kendini tatmin etme yolları aramakta ve bir çok yardımda almaktadır. Eşini çok sevmesi nedeni ile de ayrılmak istemeyen kadın sonunda çözümü grup sekste bulur.. Grup seksin zaman zaman içinde zaman zamansa dışında kalarak eşini izlemeyi tercih eder. Farklı zevklere sahip olan filmdeki ismiyle Camille hayatının geriye kalan kısmını bu şekilde geçirme kararı alır. Yakın arkadaşı Laura'yı ikna eder ve kocası ile yatmasını izlemek ister. Buralarda boyut lezbiyen sevişme ve sekse de zaman zaman kayıyor.

Sex film arayanlar için Sexual Cravings ideal bir film. Kalitesi ile bir çok sahnede sizi konunun içine dahil edebilir. Dikkat edin çok fazla konuya kendinizi kaptırmayın.. Gruba yanlış yoldan dahil olmayalım :))


  • Yorumlar
  • Detaylar